facebook
×
Krynica Zdrój
KRYNICAZDROJ.COM – Internetowy Informator

Aktualności

  • Zapraszamy na jubileuszowy X. Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju organizowany przez Krynickie Towarzystwo Kulturalne im. Jana Kiepury, który odbędzie się w dniach 23,24,25 listopada 2023 r. Celem konkursu jest promowanie utalentowanych młodych wykonawców, których będzie oceniało jury składające się z wybitnych artystów, autorytetów w dziedzinie wokalistyki, pedagogów wyższych uczelni muzycznych. więcej»

  • Krynica Forum 2023, wydarzenie łączące biznes, politykę i środowisko akademickie, odbędzie się w dniach 13–15 września w Krynicy-Zdroju, jednym z najpiękniejszych polskich uzdrowisk, mającym ponadstuletnią międzynarodową renomę. Dwudniową obecność zapowiedział Prezydent RP Andrzej Duda, który zaprosi także innych przywódców państw Europy Środkowo-Wschodniej. Partnerem Głównym wydarzenia będzie Województwo...więcej»

  • W dniach 12-19 sierpnia Krynica stanie się stolicą operetki już po raz pięćdizsiąty szósty. Festiwal im. Jana Kiepury to w tegorocznej edycji blisko trzydzieści wydarzeń (gale operowe i operetkowe, spektakle operowe, baletowe i teatralne, koncerty promenadowe) oraz spotkania z wybitnymi artystami. Organizatorami Festiwalu są: Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju oraz Gmina Krynica-Zdrój. więcej»