facebook
×
Krynica Zdrój
KRYNICAZDROJ.COM – Internetowy Informator

Krynica Zdrój » noclegi

Kwatery

Willa ARNIKA

+48 18 471 62 66
Willa ARNIKA

Dom położony w centrum miasta, na wzgórzu, w sąsiedztwie lasu i szlaków turystycznych z widokiem na miasto i Górę Parkową; w odległości ok.900m od deptaku (15min pieszo) oraz 50m od górnej stacji wyciągu narciarskiego ("Henryk" - orczykowy, ok. 500m dł.)

Willa BUKÓW

+48 18 4426100
Willa  BUKÓW

Nowy obiekt o dogodnym położeniu i charakterystycznym kształcie oraz żółty kolor już z daleka przyciąga oko niejednego turysty. Wspaniałe położenie obiektu, gdyż tylko 2 km od ścisłego centrum oraz około 3 km do kolei gondolowej na Jaworzynę Krynicką jest jego wielką zaletą . Piękne panoramiczne widoki na Krynicę.

Dom Gościnny DUDEK

+48 18 471-25-92
Dom Gościnny DUDEK

Dawno, dawno temu (coś koło 100 lat), za górami, za lasami w paśmie Beskidu Sądeckiego wybudowany został zwykły, choć niezwykły drewniany dom. Powstał dzięki ciężkiej pracy dwojga zakochanych. Poznaj życie i pasje mieszkańców tego domu, zamieszkaj w pokoju; krawca, dorożkarza, myśliwego, hokeisty, narciarza lub kynologa. A może stara alkowa, pokój hafciarki lub pokój Małego Księcia bardziej Ci odpowiada...

Kwatera Prywatna MADEJÓWKA

+48 18 471 27 68
Kwatera Prywatna MADEJÓWKA

Oferujemy tanie zakwaterowanie w prywatnej willi w zacisznym zakątku Krynicy dla wszystkich chętnych. Istnieje również możliwość zamówienia obiadów w pobliskiej restauracji - duży wybór dań - z dostarczeniem do pokoju.

Bożena Kocjan Willa SARENKA

+48 18 471-35-42
Bożena Kocjan Willa SARENKA

Willa znajduję się 20 metrów od głównej drogi wjazdowej do Krynicy, naprzeciw Parku Słotwińskiego. Usytuowanie obiektu sprawia, że poczują Państwo ciszę górskiego krajobrazu na uboczu cywilizacji jednocześnie będąc w centrum uzdrowiska. Zapraszamy na pobyty rodzinne, indywidualne w cichej scenerii Parku Słotwińskiego.

Chaty Góralskie SKI HOUSE

+48 664-991-177
Chaty Góralskie SKI HOUSE

Oferujemy 4 komfortowo wyposażone chaty góralskie z wszelkimi wygodami i atrakcjami. Powierzchnia każdej chaty to około 100 m. kw. w pełni ocieplone i ogrzewane gazowo. W każdej chacie TV-SAT, stałe łącze do internetu, 2 łazienki, 3 sypialnie, salon z kominkiem oraz kuchnia. Własny murowany grill na zewnątrz i miejsce do biesiadowania do dyspozycji gości.