facebook
×
Krynica Zdrój
KRYNICAZDROJ.COM – Internetowy Informator

Krynica Zdrój Szkoły narciarskie

Wyniki wyszukiwania
Szkoła Narciarska Henryk Ski

Ośrodek Narciarski Henryk-Ski znajduje się na zboczu Góry Krzyżowej (812 m.), w samym centrum Krynicy-Zdrój. W jego skład wchodzą dwie 4-osobowe koleje krzesełkowe oraz wyciąg taśmowy.

Family Park DIMBO-Ośrodek Narciarski

Family Park DIMBO Krynica - Zdrój to kameralny ośrodek narciarski ukierunkowany na najmłodszych narciarzy oraz poczatkujących dorosłych.

Szkoła JAWORZYNA

+48 512 203 000
Szkoła JAWORZYNA

Licencjonowaną szkoła narciarska na Jaworzynie w Krynicy Zdrój, której kadrę instruktorską tworzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy narciarstwa i snowboardu. Szkoła oferuje profesjonalne zajęcia oraz zaszczepienie miłości na stałe do zimowych form rekreacji ruchowej. Prowadzi zajęcia dla dorosłych, dzieci i młodzieży na każdym poziomie zaawansowania. Dla najmłodszych narciarzy prowadzona jest Akademia Misia Polarnego w formie kilkudniowego szkolenia pod okiem doświadczonych instruktorów i masą zabawy z maskotką - Misiem Polarnym.

Szkoła Narciarska i Snowbordowa SNOWSENSE

Nigdy nie marzyłeś by zimą w pełni skorzystać z jej uroków- zapiąć narty lub deską i pojechać gdzie Cię poniesie...? To jest możliwe - z nami odkryjesz swoją nową pasją! Nauczymy Cie krok po kroku, specjalnie dobierając odpowiednie ćwiczenia i stoki do Twoich możliwości. Nasze wieloletnie doświadcznie to gwarancja dobrej zabawy i Twojego zadowolenia z jazdy. Lekcje prowadzimy na Słotwinach CN Azoty.