facebook
×
Krynica Zdrój Krynica Zdrój
KRYNICAZDROJ.COM – Internetowy Informator
park linowy
endorfiny

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Krynica Zdrój Szkoły narciarskie

  Wyniki wyszukiwania

  SZKOLA ENSO

  +48 721255583
  SZKOLA ENSO

  Szkoła ENSO prowadzi profesjonalne szkolenia narciarskie na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno indywidualnie, jak i w grupach. Szkolenia odbywają się na zróżnicowanych stokach Jaworzyny Krynickiej, pozwalających zarówno na bezpieczne rozpoczęcie przygody z narciarstwem, jak i efektywne doskonalenie techniki jazdy oraz podjęcie nowych narciarskich wyzwań. Szkoła posiada także spejalnie przygotowany ogródek dla dzieci, wypożyczalnię sprzętu oraz sklep z akcesoriami narciarskimi. Zajęcia prowadzone są na stokach Jaworzyny Krynickiej w godzinach od 9-00 do 18-00.

  SNOWSENSE Szkoła Narciarska i Snowbordowa

  Nigdy nie marzyłeś by zimą w pełni skorzystać z jej uroków- zapiąć narty lub deską i pojechać gdzie Cię poniesie...? To jest możliwe - z nami odkryjesz swoją nową pasją! Nauczymy Cie krok po kroku, specjalnie dobierając odpowiednie ćwiczenia i stoki do Twoich możliwości. Nasze wieloletnie doświadcznie to gwarancja dobrej zabawy i Twojego zadowolenia z jazdy. Lekcje prowadzimy na Słotwinach CN Azoty.