facebook
×
Krynica Zdrój
KRYNICAZDROJ.COM – Internetowy Informator

Krynica Zdrój Atrakcje Turystyczne

Polecane
SPŁYW POPRADEM, PONTONY, KAJAKI , KANU

SPŁYW RZEKĄ POPRAD Bezpieczna atrakcja dostępna dla każdego! Pobyt w Beskidzie: Krynica-Zdrój, Muszyna, Żegiestów, Piwniczna , Rytro, czy Wiercholma – może dostarczyć teraz nowych, niezapomnianych wrażeń. Poprad, choć to rzeka górska, nie wymaga od uczestników spływu dużych umiejętności. W miejscach bystrzyn jest dość płytka, co wydatnie wpływa na bezpieczeństwo i pozwala cieszyć się przygodą! Do dyspozycji Klientów oddajemy profesjonalny sprzęt pływający: jako jedyni organizatorzy spływu Popradem posiadamy dostosowane do warunków panujących na tej rzece pontony raftingowe, a także jedno – i dwuosobowe kajaki! Zapewniamy także kamizelki asekuracyjne oraz cały niezbędny osprzęt. Transport oraz na życzenie instruktor gratis! Klientom bardziej doświadczonym polecamy lżejsze i szybsze kajaki lub wygodne i stylowe, zaś tym początkującym stabilne i duże pontony. Proponowane przez nas trasy spływu Popradem zajmują od 2h do 4dni.

Wyniki wyszukiwania

Muzeum NIKIFORA

+48 18 471 53-03
Muzeum NIKIFORA

Muzeum Nikifora - oddział Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu Galeria Sztuki "Romanówka" Wstęp: Opłata normalna: 10 zł Opłata ulgowa: 6 zł Dzień wolny od opłat za wstęp: środa

Muzeum Zabawek BAJKA w Krynicy - Zdroju

Zabawki zawsze odgrywały i odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka od zarania dziejów. Wiele współczesnych zabawek wywodzi się z bardzo odległej przeszłości - każda ma swoją historię. Zabawka odzwierciedla poziom kultury materialnej danej epoki. W zbiorach Muzeum Zabawek „Bajka" są wszelkie formy zabawkarstwa: piękna kolekcja zabawek historycznych, zabawki regionalne i wiele innych, niegdyś przez swych właścicieli kochanych „najważniejszych na świecie", a dziś stojących dumnie w gablotach w całej okazałości, w pełnym blasku.

KOLEJ GONDOLOWA Jaworzyna Krynicka

Kolej Gondolowa świadczy usługi przewozowe koleją gondolową z Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny Krynickiej oraz prowadzi stację narciarską zlokalizowaną w masywie tejże góry.

Hala LODOWA

Hala Lodowa posiada pełnowymiarowe lodowisko o wymiarach 30x60 metrów z trybunami mogącymi pomieścić 2635 osób na miejscach siedzących i dodatkowo około 300 osób stojących oraz 6 dużych szatni dla zawodników. Ponadto w hali jest czynna wypożyczalnia łyżew figurowych i hokejowych dla klientów i miłośników ślizgawek.

Pijalnia JANA

Czynna w godz. 10:00-14:00, 14:30-18:00, poza sezonem 10:00 – 13:00 Wody mineralne: Jan Józef - tylko w tej pijalni

Pijalnia MIECZYSŁAW

Czynna w godz. 10:00-18:00 Tylko woda Mieczysław

Pijalnia SŁOTWINKA

Czynna tylko w sezonie letnim (od pocz. czerwca do końca września) w godz. 10:00-13:00. Tylko woda Słotwinka

SANKOSTRADA

+48 18 471 58 10
SANKOSTRADA

Zapraszamy wszystkich Państwa, niezależnie od wieku, do szaleńczej zabawy na naszym wielosezonowym torze saneczkowym SANKOSTRADA. Doskonałe położenie na stoku góry, nieziemska atmosfera, malownicze krajobrazy, profesjonalna obsługa oraz wiele wiele innych atrakcji sprawią, że chwile spędzone wspólnie z nami będą na pewno niezapomniane. Zapraszamy