facebook
×
Krynica Zdrój
KRYNICAZDROJ.COM – Internetowy Informator

Krynica Zdrój Gastronomia

Wyniki wyszukiwania

Restauracja ADRIA

+48 602 520 251
Restauracja ADRIA

Pub z barem i parkietem do tańczenia, karaoke, duży ekran multimedialny, na którym można oglądać wydarzenia sportowe i nie tylko.

Restauracja ARTYSTYCZNA

W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić spotkanie konferencyjne, szkoleniowe lub marketingowe bez sprawnie działającego cateringu. Doświadczenie jakie posiadamy w organizowaniu tego rodzaju imprez dla firm i osób prywatnych pozwala nam gwarantować najwyższą jakość oraz zadowolenie Państwa Gości i Pracowników.

Restauracja KONCERTOWA

+48 18 471 53 53
Restauracja KONCERTOWA

Witamy i zapraszamy w nasze skromne progi. Restauracja Koncertowa oferuje pyszne jedzenie lub miejsce do odpoczynku od zgiełku tego świata, lub oczywiście te dwie rzeczy na raz.

Klub U Stonesów

+48 18 473 71 00
Klub U Stonesów

Klub U STONSÓW otwiera wszystkie szuflady do dobrej zabawy, a znakomita atmosfera nasycona dobrą muzyką powoduje, iż to miejsce tętniące życiem. U nas „You can Get satisfaction” – satysfakcja gwarantowana.

CATERING NOVA

+46 18 476 18 26
CATERING NOVA

CATERING - nasze motto to komfort i uczta dobrego smaku Obsługujemy wesela, imprezy okolicznościowe, spotkania firmowe, imprezy plenerowe... Nasza bogata i zróżnicowana oferta została stworzona tak, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Pizzeria WĘGIERSKA KORONA

+48 18 471 22 46
Pizzeria WĘGIERSKA KORONA

W oryginalnym wnętrzu naszej pizzerii, w miłej atmosferze wśród przedmiotów z duszą zjedzą Państwo pyszną pizzę oraz niepowtarzalne dania kuchni włoskiej.

Restauracja POD ZIELONĄ GÓRKĄ

Zapraszamy Państwa do restauracji Pod Zieloną Górką, która mieści się w zabytkowej willi z 1850 roku. Położona jest w malowniczym miejscu będącym samym centrum krynickiego deptaku. W miłej i spokojnej atmosferze starych wnętrz serwujemy niespotykane, smaczne dania.